Wszystkie kategorie
EN

Opatentowana technologia

Strona główna>O nas>Opatentowana technologia

Skontaktuj się z nami

+ 86 21 68415960

+86 19945661037
+86 19945661037

[email chroniony]

4 piętro, budynek 1, nr 1-9, pas 99, Shenmei Road, Pudong New Area, Szanghaj, Chiny.

Opatentowana technologia

Trzy niezależne technologie badawczo-rozwojowe

Bogate doświadczenie projektowe, ponad 30%-50% rówieśników

Zalety techniczne

Patent I-2021212373910

Wzór użytkowy ujawnia urządzenie do uwodorniania do reakcji uwodorniania produkcji H2O2. Urządzenie do uwodorniania znajduje się wewnątrz reaktora, a urządzenie do uwodorniania zawiera pierwszą rurę wlotową w kształcie łuku, pionową rurę wlotową, drugą rurę wlotową w kształcie łuku i nachyloną rurę wlotową, góra reaktora jest wyposażona w wodór koniec wlotowy i koniec wylotowy wodoru, jeden koniec pierwszej rury wlotowej w kształcie łuku jest połączony z końcem wlotu wodoru, drugi koniec pierwszej rury wlotowej w kształcie łuku jest połączony z górnym końcem pionowej rury wlotowej, oraz dolny koniec pionowej rury wlotowej jest połączony z jednym końcem drugiej łukowej rury wlotowej powietrza znajdującej się na wewnętrznym dnie reaktora, a drugi koniec drugiej łukowej rury wlotowej powietrza jest połączony z nachylona rura wlotu powietrza, a nachylona rura wlotu powietrza jest nachylona do góry. Sprawia, że ​​wodór i ciecz robocza w pełni stykają się i reagują, poprawia wydajność reakcji i szybkość reakcji uwodornienia oraz poprawia wydajność wytwarzania produktu i zdolność produkcyjną urządzenia.
图片 1

图片 2
图片 3

Zalety techniczne

Patent II - 2021212375545

Wzór użytkowy ujawnia urządzenie mieszająco-podające do reakcji uwodorniania produkcji nadtlenku wodoru. Urządzenie mieszająco-podające stosuje się w połączeniu z reaktorem uwodorniania. Urządzenie mieszające i zasilające zawiera pierwszą rurę wlotową cieczy, drugą rurę wlotową cieczy, złączkę rurową wlotową i urządzenie mieszające. Mieszadło znajduje się wewnątrz reaktora uwodorniania. Reaktor uwodorniania jest wyposażony w końcówkę wlotową płynu roboczego i końcówkę wlotową wodoru. Koniec wlotu płynu roboczego jest połączony z pierwszą rurą wlotową cieczy umieszczoną w reaktorze uwodorniania, a pierwsza rura wlotowa cieczy jest wolna. Koniec jest połączony z drugą rurą wlotową cieczy, druga rura wlotowa cieczy jest nachylona w dół w kierunku mieszadła, koniec wlotu wodoru jest połączony z króćcem wlotowym znajdującym się w reaktorze uwodorniania, a swobodny koniec elementu rury wlotowej jest skierowany w stronę mieszadła. Wysokość wolnego końca drugiej rury wlotowej cieczy jest wyższa niż wolnego końca rury wlotowej gazu, a reaktor uwodorniania jest wyposażony w końcówkę zasilającą. Sprawia, że ​​płyn jest turbulentny w postaci mieszania mechanicznego, płyn roboczy i wodór są w pełni zetknięte i w pełni przereagowane, a proces reakcji uwodornienia jest bardziej jednolity i kontrolowany.
图片 4
图片 5
图片 6

Zalety techniczne

Patent III-202121237379X

Wzór użytkowy ujawnia urządzenie do homogenizacji w temperaturze gazu do reakcji uwodornienia wytwarzania nadtlenku wodoru. Urządzenie do homogenizacji w temperaturze gazu stosuje się w połączeniu z reaktorem uwodorniania. Urządzenie do homogenizacji temperatury gazu składa się z korpusu cylindra, silnika mieszającego, wału obrotowego i łopatki mieszającej. Wał obrotowy Znajduje się na wewnętrznej środkowej osi reaktora uwodorniania, dolny koniec wału obrotowego jest umieszczony obrotowo w dolnej części reaktora uwodorniania, górny koniec wału obrotowego wchodzi w reaktor uwodorniania i jest połączony z silnik mieszający. Zewnętrzna strona obracającego się wału i łopatki mieszającej oraz zewnętrzna strona korpusu cylindra jest przymocowana do wewnętrznej ściany bocznej reaktora uwodorniania przez element łączący, spód korpusu cylindra jest wyposażony w wiele otworów przelotowych , a otwory przelotowe są wyposażone w oddychającą wodoodporną membranę. Sprawia, że ​​gaz reakcyjny w reaktorze uwodorniania krąży i przepływa, zapewnia jednorodność temperatury wewnętrznego gazu reakcyjnego i poprawia wydajność wymiany ciepła w procesie reakcji.
图片 7
图片 8
图片 9