Wszystkie kategorie
EN

Aktualności

Strona główna>Aktualności >Inżynieria nadtlenku wodoru

Inżynieria nadtlenku wodoru

Czas: 2023-04-21 Trafienia: 51

 HEBANG podkreśla, że ​​posiada niezbędną wiedzę fachową, wiedzę i doświadczenie do planowania i wdrażać projekty dotyczące nadtlenku wodoru w oparciu o wodór o wysokiej czystości jako surowiec, w tymTechnical Wiedza podstawowaEinżynieria, inżynieria szczegółowa, zaopatrzenie, uruchomienie i rozwiązywanie problemów itp. HB proponuje zaoferować najnowsze Metodologia/proces autoutleniania pod Szwedemish Technologia i to samo będzie stanowić podstawę szczegółowego projektowania wg HB.

HB mieć dobre doświadczenie w inżynierii i budowie instalacji nadtlenku wodoru, rafinerii oleju roślinnego itp.HB cieszy się różnymi powiązaniami technologicznymi, współpracą i protokołami ustaleń z wiodącymi światowymi firmami i instytucjami.

 

USŁUGI EPC I ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI/EPC

Korzystamy ze wszystkich nowoczesnych systemów, oprogramowania i narzędzi dostępnych na rynku w zakresie projektowania i inżynierii zakładu w tym oprogramowanie 3D (PV Elite, AutoCAD, ISOMAC, Stadd pro, Pro Steel, CAD Works, Solid Works, PQMS, HTRI, Xist).

Nasi inżynierowie, projektanci, modułiści, warcaby, kreślarze mają bogate doświadczenie zawodowe w projektowaniu zakłady przetwarzania chemicznego, takie jak zakłady nadtlenku wodoru, rafineria oleju roślinnego, zakłady wodorowe itp.

Posiadamy własne możliwości we wszystkich dziedzinach inżynierii wymaganych do kompleksowego projektowania i realizacji instalacji do procesów chemicznych, w tym:

·Katedra Inżynierii Procesowej

· Wydział Inżynierii Mechanicznej

· Dział Zakupów

·Dział Logistyki i Eksportu

·Dział Zarządzania Budową

·Dział planowania

·Dział Rozruchu Wstępnego i Uruchomienia

 

NIEKTÓRE PRZYPADKI ROŚLIN NADTLENKU WODORU 
Poprzedni: żaden

Następny : Rodzaje przepływomierzy