Wszystkie kategorie
EN

Newsy

Strona główna>Newsy >HEBANG: Udana wizyta w Wietnamie

HEBANG: Udana wizyta w Wietnamie

Czas: 2022-11-14 Trafienia: 61

 chemical-plant-g1ace82dd1_1920Od 10 września do 29 września Dreameng, Shawn i Angela Zhou udał się do Hanoi, stolicy Wietnamu, aby odwiedzić 10 fabryk chemicznych, z którymi Hebang wielokrotnie współpracował.

 

  HEBANG trzymał się strategicznego planu rozwoju na dużą skalę w ostatnich latach i objął zespół projektowy odpowiedzialny za sprzedaż handlową w głównych miastach w Chinach. W 2022 roku hebang planuje przyspieszyć tempo ekspansji i rozwoju za granicą, koncentrując się na przemyśle petrochemicznym, metalurgicznym i metalurgicznym w Azji Południowo-Wschodniej. Górnictwo i inne rynki również odpowiadają na wezwanie chińskiej polityki „Jeden pas, jedna droga”, aby zapewnić naszym klientom rozwiązania chemiczne najwyższej jakości.

 

Podczas tej wizyty w Wietnamie Dreameng i jego grupa odwiedzili zakłady chemiczne, które od dawna współpracują z Hebangiem, omówili i potwierdzili postępy w bieżącym projekcie chemicznym oraz omówili możliwości i model współpracy Shuangbao i jego w- pogłębioną współpracę w przyszłości. Odbyła się ożywiona dyskusja. Dreameng powiedział: „Ta cenna możliwość bezpośredniej komunikacji z wietnamskimi klientami zwiększyła ich zaufanie do hebang, a my uzyskaliśmy pełniejsze zrozumienie wietnamskich klientów. Wierzymy, że między obiema stronami pojawią się ogromne potencjalne możliwości współpracy w przyszłości."

 

HeBang Inżynieria Co., Ltd jest godną zaufania firmą inżynieryjną, która pomaga naszym klientom realizować ich marzenia i realizować plany dzięki naszym najnowocześniejszym technologiom. Obsługujemy branże takie jak: chemiczna, petrochemiczna, tekstylna pomocnicze, Rafineria Oleju Jadalnego, Stal, Budownictwo itp. Przez ostatnie 10 lat zrealizowaliśmy wiele projektów z doradztwem, projektowanie, zamówień i konstrukcji z przyszłościowymi rozwiązaniami w zakresie detali. A rynek obejmuje Pakistan, Wietnam, Indonezję, Algierię, Chile, Meksyk, Irak, Arabię ​​​​Saudyjską, Bangladesz, Egipt, Tajlandię itp. Zgodność ze środowiskiem, oszczędność energii i zrównoważony rozwój to nasze wieczne dążenie, które sprawia, że ​​dynamicznie optymalizujemy nasz proces i jakość.


Poprzedni: Który zbiornik magazynowy materiału można wybrać do przechowywania nadtlenku wodoru?

Następny : Zastosowanie nadtlenku wodoru