Wszystkie kategorie
EN

O nas

Strona główna>O nas>O nas

Kontakt

+ 86 21 68415960

+86 19945661037
+86 19945661037

[email chroniony]

4 piętro, budynek 1, nr 1-9, pas 99, Shenmei Road, Pudong New Area, Szanghaj, Chiny.

Profil firmy

HeBang Engineering Co., Ltd jest godną zaufania firmą inżynieryjną, która pomaga naszym klientom realizować ich marzenia i realizować plany dzięki najnowocześniejszym technologiom. Obsługujemy branże takie jak: chemiczna, petrochemiczna, tekstylna, rafineria olejów jadalnych, stalowa, budowlana itp.

Przez ostatnie 10 lat zrealizowaliśmy wiele projektów z zakresu doradztwa, projektowania, zaopatrzenia i budowy z przyszłościowymi rozwiązaniami detali. A rynek obejmuje Pakistan, Wietnam, Indonezję, Algierię, Chile, Meksyk, Irak, Arabię ​​Saudyjską, Bangladesz, Egipt, Tajlandię itp.

Kompatybilność środowiskowa, Oszczędzanie energii i Zrównoważony rozwój to nasze nieustanne dążenie, które sprawia, że ​​dynamicznie optymalizujemy nasz proces i jakość.

Jesteśmy młodą dynamiczną firmą, która opiera się na bogatym doświadczeniu naszego wiodącego eksperta w dziedzinie nadtlenku wodoru i silnym zespole, posiadamy patenty na nadtlenek wodoru (H₂O₂) i powiązaną technologię instalacji wodoru do reformingu parowego metanu, ultra-czystego gazu wodorowego z gazu ziemnego itp. Wierzymy, że dzięki technologii złoża fluidalnego na drodze antrachinonowej wytwarzającej nadtlenek wodoru o stężeniu do 70%, będziemy Twoim dobrym partnerem w realizacji Twojego projektu.

kultura

W Hebang COMPANY zawsze będziemy pomagać naszym klientom za pomocą zaawansowanej technologii, aby dodać wartość naszym klientom, oszczędzać więcej energii, zużywać mniej zasobów i zwiększać wydajność w celu osiągnięcia zrównoważonego rozwoju.

Nasza pasja tworzenia Safety life, Clean world, Green Planet sprawia, że ​​wciąż rozwijamy nowe technologie i są uprzemysłowione.

Dbamy o troskę klienta i nieustannie doskonalimy się, aby zwiększać nasze usługi i optymalizować naszą przewagę konkurencyjną.

  • Zawsze projektuj dla lepszego rozwiązania
  • Zawsze rozważaj pomoc klientowi w budowie lepszej fabryki
  • Zawsze być firmą godną zaufania